Indulnak a megyei utánpótlás bajnokságok is

2017.09.06.

Az első körben még nem léptek pályára U16-os csapataink, akik így novemberben pótolják ezeket a meccseket, az U14-es bajnokság azonban ezen a hétvégen a mieinkkel indul el. Alábbiakban a megyei csapatok sorsolása látható, az U19-es együttesek időpontjai a felnőtt csapatok mellett érhető el a menetrend menüpontban. Változások még lehetnek szezon közben! 

u14

U16 „A”:

09.06. (szerda): Jászszentlászló – KLC-KTE SI „A”, 16:30

09.26. (kedd): KLC-KTE SI „A” – KLC-KTE SI „B”, 16:00

10.01. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Kerekegyháza, 15:00

10.08. (vasárnap): KHTK – KLC-KTE SI „A”, 15:00

10.14. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Izsák, 10:00

10.21. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Kunszállás, 10:00

10.29. (vasárnap): Lakitelek – KLC-KTE SI „A”, 10:00

11.03. (péntek): KLC-KTE SI „A” – Lajosmizse, 13:30

U16 „B”:   

09.09. (szombat): KLC-KTE SI „B” – Izsák, 10:00

09.23. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Lakitelek, 10:00

10.01. (vasárnap): Lajosmizse – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.07. (szombat): KLC-KTE SI „B” – Jászszentlászló, 10:00

10.14. (szombat): Kunszállás – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.28. (szombat): KLC-KTE SI „B” – Kerekegyháza, 10:00

11.05. (vasárnap): KHTK – KLC-KTE SI „B”, 10:00

U14 „A”:

09.10. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – FTSI „B”, 10:00

09.16. (szombat): Kerekegyháza – KLC-KTE SI „A”, 10:00

10.01. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Kunszállás, 10:00

10.06. (péntek): KLC-KTE SI „C” – KLC-KTE SI „A”, 14:00

10.15. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Tiszaug, 10:00

10.21. (szombat): FTSI „A” – KLC-KTE SI „A”, 10:00

10.29. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Bugac, 10:00

11.03. (péntek), KLC-KTE SI „A” – KLC-KTE SI „B”, 13:30

11.11. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Jászszentlászló, 10:00

11.19. (vasárnap): UFC – KLC-KTE SI „A”, 10:00

U14 „B”:

09.09. (szombat): FTSI „A” – KLC-KTE SI „B”, 10:00

09.17. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – Bugac, 10:00

09.23. (szombat): Kunszállás – KLC-KTE SI „B”, 10:00

09.30. (szombat): Jászszentlászló – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.08. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – UFC, 10:00

10.14. (szombat): FTSI „B” – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.22. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – Kerekegyháza, 10:00

11.10. (péntek): KLC-KTE SI „B” – KLC-KTE SI „C”, 13:30

11.19. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – Tiszaug, 10:00

U14 „C”:

09.09. (szombat): KLC-KTE SI „C” – UFC, 16:00

09.16. (szombat): FTSI „B” – KLC-KTE SI „C”, 10:00

09.24. (vasárnap): KLC-KTE SI „C” – Kerekegyháza, 10:00

10.15. (vasárnap): KLC-KTE SI „C” – Kunszállás, 10:00

10.22. (vasárnap): Tiszaug – KLC-KTE SI „C”, 10:00

10.29. (vasárnap): KLC-KTE SI „C” – FTSI „A”, 10:00

11.04. (szombat): Bugac – KLC-KTE SI „C”, 10:00

11.18. (szombat): Jászszentlászló – KLC-KTE SI „C”, 10:00

Az egymás elleni házi derbiket csak egyszer tüntettük fel!

Megye I.
1. Jánoshalmi FC 15
2. Kecskeméti LC 12
3. Kecel 12
4. KHTK 8
5. Kiskőrös 8
6. Kalocsa 8
7. Bácsalmás 7
8. Soltvadkert 7
9. Harta 6
10. Kunszállás 6
11. Akasztó 4
12. Lajosmizse 4
13. Kiskunhalas 3
Részletes tabella
Közösség
Facebook
YouTube
Instagram
Coub
Twitter