17. győzelmére hajt a Kecskeméti LC, városi párharc a megye II-ben – heti program

2018.04.11.

Meccsekből ezen a héten sem lesz hiány, hiszen hétközi összecsapások is színesítik a heti programot, ráadásul két felnőtt bajnoki is várja a drukkereket.

megye2Újra összecsap a két kecskeméti egyesület a megye II-ben

A Kecskeméti LC továbbra is hibátlanul menetel a megye I-ben, a lila-fehérek a 17. győzelmükre hajtanak, melyet szombaton a Soltvadkert ellen harcolhatnak ki a Széktóiban.

Akadémistáink ezen a héten zömében idegenben lépnek pályára, de az U17 és az U16 szerdán itthon játszik hétközi bajnokit, szombaton pedig az U19 a felnőtt meccs felvezetéseként a ZTE-t fogadja.

Az amatőr szakágban élre kívánkozik a megye II-es felnőtt meccs, ugyanis a KLC-KTE SI az SC Hírös-Ép vendége lesz a Műkertben, tehát városi rangadóra kerül sor. Természetesen a megyei utánpótlás bajnokságok sem állnak le.

04.11. (szerda):

Mercedes-KLA:

U17-U16: MKLA – Kaposvár, 14:00 és 14:00 (Széktói Stadion és műfű)

U16 (lányok): MKLA – Airnergy FC, 15:00 (GAMF pálya)

04.13. (péntek):

Grassroots:

U14: KLC-KTE SI „B” – Jászszentlászló, 16:00 (Széktói 3-as vagy GAMF pálya)

U14: Kunszállás – KLC-KTE SI „A”, 16:30

U14: UFC – KLC-KTE SI „C”, 16:30

04.14. (szombat):

Kecskeméti LC Kft.:

Megye I.: Kecskeméti LC – Soltvadkert, 14:30 (Széktói Stadion)

Mercedes-KLA:

U19: MKLA – ZTE, 12:00 (Széktói műfű)

U17-U16: Paks – MKLA, 10:00 és 12:00

U13-U12: Békéscsaba UFC – MKLA, 11:30 és 10:00

U16 (lányok): MKLA – Vasas, 14:00 (GAMF pálya)

Grassroots:

Megye I. U19: KLC-KTE SI – Soltvadkert, 12:15 (Széktói 2-es pálya)

U16: KLC-KTE SI „B” – Lajosmizse, 10:00 (Széktói műfű)

04.15. (vasárnap):

Mercedes-KLA:

U15-U14: Dunakanyar SE – MKLA, 10:00 és 12:00

U19 (lányok): MKLA – Kóka FNLA, 14:00 (GAMF pálya)

Grassroots:

Megye II.: SC Hírös-Ép – KLC-KTE SI, 16:30

Megye II. U19: SC Hírös-Ép – KLC-KTE SI, 14:15

U16: Kerekegyháza – KLC-KTE SI „A”, 14:00

Megye II. észak
1. Kerekegyháza 41
2. SC Hírös-Ép 34
3. Kecskeméti LC 33
4. Kunszállás 32
5. KHTK II. 31
6. Lakitelek 29
7. Tiszaalpár 21
8. Nyárlőrinc 21
9. Izsák 18
10. Pálmonostora 17
11. Kiskunmajsa 16
12. Hetényegyháza 12
13. Helvécia SE 10
14. Vasutas SK 4
Részletes tabella
Közösség
Facebook