Mercedes-KLA körkép: Csillag és Bagi is betalált az NBII hétközi fordulójában

Ráadásul nem is akármilyen meglepetésekkel, de természetesen most is az érdekelt minket, hogy korábbi akadémistáink mire mentek a másodosztályban.

Csillag

Csillag Dárius első gólját lőtte a szezonban (fotó: bsc1924.com)

Békéscsaba – Puskás Akadémia 5-0 - Hazai oldalon Szalai Dániel kezdőként 58, Bagi István 90 percet játszott, utóbbi lőtte a Békéscsaba ötödik gólját. A vendégeknél Pekár László nem volt keretben.

SZEOL – Szolnok 2-1 - Lévai Norbert (SZEOL) ezúttal nem volt keretben.

Mosonmagyaróvár – Szeged 2011 1-1 - Koszó Balázs (MTE) kezdőként végig játszott.

ZTE – Cegléd 1-0 (a félidőben félbeszakadt) – Patvaros Zsolt kezdett, Bailo Dávid nem volt keretben a ZTE-nél. A találkozón megadta magát a világítás, így ismétlés lesz.

Siófok – Dorog 0-2 – Gréczi Gábor (Siófok) kezdőként 69 percet játszott.

Csákvár – Budaörs 2-1 – Csillag Dárius (BSC) kezdőként 78 percet játszott, a 37. percben ő szerezte a Budaörs gólját.