Izgatottan várták a Kölyökliga folytatását az U9-esek

Három mérkőzés várt a mieinkre

Március 10-én folytatódott a kölyökliga tavaszi fordulója az U9-es korosztály számára.

Marosvölgyi Attila vezetőedző érétkelése: – A gyerekek izgatottan várták a megmérettetést. Az első mérkőzésen ez meg is látszott rajtuk. Kissé szétszórtan, szervezetlenül kezdtük a meccset, de szép lassan magukra találtak a fiúk. A második mérkőzésen egy szervezettebb ellenféllel szemben sajnos kijöttek a technikai és taktikai különbségek. A harmadik találkozón viszont láttam biztató jeleket. Több támadást vezettünk, 3-4 passzal kihoztuk a kapunk elől, de még a befejezéseken és a bátrabb játékon dolgoznunk kell. Pozitív, hogy a gyerekek nem adtál fel egy percre sem és végig próbáltak szépíteni az eredményen.

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu