Nemesvári Dániel visszatér egyesületünkhöz

Két távozó, két érkező a tél mérlege eddig.

Minimális mozgás lesz megye I-es csapatunknál a téli felkészülési időszakban, Nagy Lajosnak két érkező mellett két távozóval kell jelen állás szerint számolnia. Élre kívánkozik Nemesvári Dániel megszerzése, aki Nagykőrösről tér vissza Kecskemétre.

Nemesvári Dánielnek nem lesz idegen a KLC-s szerelés

Nemesvári Dániel a KLC-ben kezdett el futballozni, ezt követően az akadémián pallérozódott. A 2015/2016-os szezonban az akkori megye I-es együttesben is bemutatkozott, fél szezon alatt 11 meccsen 8 gólig jutott. 2016 nyarától egy makacs sérülés hátráltatta, ami miatt két szezon alatt csak 13 bajnokin léphetett pályára. Így is megye I-es bajnok lett, ráadásul mindkét osztályozó meccsen játszott az Hajdúböszörmény ellen. A KTE NBIII-as csapatában ezt követően 8 találkozó jutott neki, majd szezon közben Nagykőrősre igazolt, ahol egészen mostanáig futballozott.

Nemesvári mellett Győri Henrik lesz a másik érkezőnk a középpályára, aki ősszel még csak edzéslehetőséget kért csapatunktól, a tavaszi szezonban azonban már igazolt labdarúgónk lesz. Győrit munkája szólította Kecskemétre, a KLC lesz első csapata Magyarországon.

Két távozónk is lesz: Rákóczi Tibor és Vass Zsolt nyáron igazoltak egyesületünkhöz, azonban tavasszal már más klubban folytatják pályafutásukat, amihez sok sikert kívánunk nekik!

Szerző: Nyitray András