Döntetlent játszott hazai pályán a leány U16-os csapatunk

A Soroksár volt az ellenfél

A leány regionális bajnokság dél-keleti csoportjának 16. fordulójában együttesünk a Soroksárt fogadta idehaza. Jól indult a találkozó a mieink számára, Kiss Virág révén már a 10. percben megvolt a vezetés. Az első játékrészben több sansz is volt arra, hogy megduplázzuk előnyünket, de maradt az egygólos fór. A szünet után már a Soroksár dominált, és végül egyenlített is. A végeredmény 1-1 lett. Csapatunk október 21. óta veretlen a bajnokságban, és második helyen áll a tabellán.

Balla Gábor vezetőedző értékelése: – Reális eredmény született. Az első félidőben mi játszottunk jobban, a másodikban ellenfelünk. Sajnálom, hogy a kapott gól előtt öten nem tudtunk szerelni, így elkerülhető lett volna a szöglet. A végére elfáradtunk, cserelehetőségem is minimális volt, kevesen vagyunk!

Mercedes KLC – Soroksár Sport Club 1–1 (1–0)