Menetrend

A Kecskeméti LC (megye I. és megye I. U19) őszi menetrendje:

08.05. (szombat): Kiskőrös - Kecskeméti LC 0-5 - Magyar Kupa

08.13. (vasárnap): Akasztó – Kecskeméti LC 0-4 (ifi: 3-0)

08.16. (szerda): Kalocsa - Kecskeméti LC 1-4 - Magyar Kupa

08.19. (szombat): Kecskeméti LC – Kiskunhalas 7-0 (ifi: 3-2)

08.26-27. (szombat-vasárnap): SZABADNAP

08.30. (szerda): KHTK - Kecskeméti LC 1-2 - Magyar Kupa

09.02. (szombat): Kunszállás – Kecskeméti LC 1-7 (ifi: 1-10)

09.09. (szombat): Kecskeméti LC – Lajosmizse 4-1 (ifi: 2-2) - Helyszín: Műkertvárosi Sportcentrum

09.17. (vasárnap): Jánoshalma – Kecskeméti LC - ELMARADT

09.20. (szerda): Kecskeméti LC - Mezőkövesd (NBI), 15:00 - Magyar Kupa

09.23. (szombat): Kecskeméti LC – Kiskőrös, 17:00 (ifi: 14:45)

09.30. (szombat): Soltvadkert – Kecskeméti LC, 16:00 (ifi: 13:45)

10.07. (szombat): Kecskeméti LC – Harta, 17:00 (ifi: 14:45)

10.15. (vasárnap): Bácsalmás – Kecskeméti LC, 15:00 (ifi: 12:45)

10.21. (szombat): Kecskeméti LC – Kiskunfélegyházi HTK, 16:30 (14:15) 

10.29. (vasárnap): Kecel – Kecskeméti LC, 13:30 (ifi: 11:15)

11.04. (szombat): Kecskeméti LC – Kalocsa, 15:30 (ifi: 13:15)

Gólösszefoglalók ITT!

 

A KLC-KTE SI (megye II. és megye II. U19) őszi menetrendje:

08.05. (szombat): KLC-KTE SI - Harta 1-2 - Magyar Kupa

08.13. (vasárnap): KLC-KTE SI – Nyárlőrinc 2-0 (ifi: 1-1)

08.19. (szombat): KLC-KTE SI - Kerekegyháza 2-3 (ifi: 3-8)

08.27. (vasárnap): KLC-KTE SI – Jakabszállás 2-1 (ifi: 3-0)

09.03. (vasárnap): KLC-KTE SI – Izsák 3-1 (ifi: 7-1)

09.09. (szombat): Városföld – KLC-KTE SI 3-3 (ifi: 2-3)

09.17. (vasárnap): KLC-KTE SI – Hetényegyháza 2-1 (ifi: 3-0)

09.23. (szombat): Kiskunmajsa – KLC-KTE SI, 16:00 (ifi: 13:45)

10.01. (vasárnap): KLC-KTE SI – Hírös-Ép, 16:00 (ifi: 13:45) 

10.08. (vasárnap): Lakitelek – KLC-KTE SI, 15:00 (ifi: 12:45)

10.15. (vasárnap): KLC-KTE SI – Pálmonostora, 15:00 (ifi: 12:45)

10.21. (szombat): Tiszakécske II. – KLC-KTE SI, 14:30 (nincs U19-es meccs) 

10.29. (vasárnap): KLC-KTE SI – KHTK II., 13:30 (ifi: 11:15)

11.04. (szombat): Helvécia – KLC-KTE SI, 13:30 (ifi: 11:15)

11.12. (vasárnap): KLC-KTE SI – Szabadszállás, 13:30 (ifi: 11:15)

11.18. (szombat): Tiszaalpár – KLC-KTE SI, 13:00 (ifi: 10:45)

 

U16 „A”:

09.06. (szerda): Jászszentlászló – KLC-KTE SI „A” 0-9

09.26. (kedd): KLC-KTE SI „A” – KLC-KTE SI „B”, 16:00

10.01. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Kerekegyháza, 15:00

10.08. (vasárnap): KHTK – KLC-KTE SI „A”, 15:00

10.14. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Izsák, 10:00

10.21. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Kunszállás, 10:00

10.29. (vasárnap): Lakitelek – KLC-KTE SI „A”, 10:00

11.03. (péntek): KLC-KTE SI „A” – Lajosmizse, 13:30

U16 „B”:   

09.09. (szombat): KLC-KTE SI „B” – Izsák 1-5

09.23. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Lakitelek, 10:00

10.01. (vasárnap): Lajosmizse – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.07. (szombat): KLC-KTE SI „B” – Jászszentlászló, 10:00

10.14. (szombat): Kunszállás – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.28. (szombat): KLC-KTE SI „B” – Kerekegyháza, 10:00

11.05. (vasárnap): KHTK – KLC-KTE SI „B”, 10:00

U14 „A”:

09.10. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – FTSI „B” 20-0

09.16. (szombat): Kerekegyháza – KLC-KTE SI „A” 2-3

10.01. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Kunszállás, 10:00

10.06. (péntek): KLC-KTE SI „C” – KLC-KTE SI „A”, 14:00

10.15. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Tiszaug, 10:00

10.21. (szombat): FTSI „A” – KLC-KTE SI „A”, 10:00

10.29. (vasárnap): KLC-KTE SI „A” – Bugac, 10:00

11.03. (péntek), KLC-KTE SI „A” – KLC-KTE SI „B”, 13:30

11.11. (szombat): KLC-KTE SI „A” – Jászszentlászló, 10:00

11.19. (vasárnap): UFC – KLC-KTE SI „A”, 10:00

U14 „B”:

09.09. (szombat): FTSI „A” – KLC-KTE SI „B” 0-3

09.17. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – Bugac 3-1

09.23. (szombat): Kunszállás – KLC-KTE SI „B”, 10:00

09.30. (szombat): Jászszentlászló – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.08. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – UFC, 10:00

10.14. (szombat): FTSI „B” – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.22. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – Kerekegyháza, 10:00

11.10. (péntek): KLC-KTE SI „B” – KLC-KTE SI „C”, 13:30

11.19. (vasárnap): KLC-KTE SI „B” – Tiszaug, 10:00

U14 „C”:

09.09. (szombat): KLC-KTE SI „C” – UFC 2-1

09.16. (szombat): FTSI „B” – KLC-KTE SI „C” 8-2

09.24. (vasárnap): KLC-KTE SI „C” – Kerekegyháza, 10:00

10.15. (vasárnap): KLC-KTE SI „C” – Kunszállás, 10:00

10.22. (vasárnap): Tiszaug – KLC-KTE SI „C”, 10:00

10.29. (vasárnap): KLC-KTE SI „C” – FTSI „A”, 10:00

11.04. (szombat): Bugac – KLC-KTE SI „C”, 10:00

11.18. (szombat): Jászszentlászló – KLC-KTE SI „C”, 10:00