KLC-KTE – Kunszállás – ÉLŐ

Első mérkőzését játssza csapatunk a megyei élvonalban, ellenfelünk a Kunszállás lesz a Széktói Stadionban. Márton Pál vezetőedző három játékosra nem számíthat a nyitányon, Tóth Zoltán, Kürtösi Viktor és Urbán Pál nem bevethető a találkozón.

KLC-KTE: Borbély – S. Juhász, Szabó Gy., Szabó T., Kovács Z. – Nagy L., Péntek, Molnár – Filyó, Filus, Ihos.

Csere: Váczi (k), Pap, Ámann, Parti, Márki, Béres, Kovács A.

Kunszállás: Gyenes – Tóth, Dr. Kövecs, Lapsánszki, Jókai – Szalai, Pöszmet T., Lóczi – Kertész Á., Tábi, Kiss.

Csere: Hajnal, Kertész G., Vincze.

Kezdés 17 órakor! Huber Bálint, csapatunk masszőre ma ünnepli születésnapját. Isten Éltesse!

1. perc: A Kunszállás kezd.

3. perc: Hazai szöglet. Filus feje előtt szállt el a labda.

5. perc: Szabó Tamás baloldali beadását fejelik szögletre. A sarokrúgás után ő fejel, Gyenes üti ki.

6. perc: Filus elé pattan az ellenféltől a labda, aki 16-ról, éles szögből lő a rövid felső mellé.

8. perc: Vezetünk! Filus ugrik ki Filyó labdájával, lövése ugyan lelassul Gyenesen, de Ihos érkezik és közelről a kapuba passzol. 1-0

10. perc: Szabó György fejel egy szöglet után, Gyenes fölé pöcköli. Az újabb szögletnél pedig támadtuk, így szabadrúgás kifelé.

14. perc: Filyó ment el a jobboldalon, beadását kiüti a kapus.

16. perc: Vendég szabadrúgás jöhet jó 25 méterről.

17. perc: Pöszmet laposan lő, Borbély fogja.

19. perc: Hazai szöglet.

20. perc: Gól! Újabb jó szöglet jön középre, Nagy László beadására Ihos emelkedett, és szépen csúsztatott a hosszúba! 2-0

22. perc: Ivószünet.

26. perc: Jókai tüzel messziről, Borbély fogja.

28. perc: Ihos lövését blokkolják.

32. perc: Szépít a Kunszállás, Kertész jó labdát ad Tábinak, aki 16-ról kilövi a bal alsót. 2-1

34. perc: Jön is a válasz! S. Juhász használja ki a hazai védelem hibáját, és ziccerben a bal alsóba lő. 3-1

37. perc: Dr. Kövecs kap sárgát.

37. perc: Filus gyönyörű kapáslövést ereszt el, Gyenes tolja ki.

43. perc: Kertész dumál ki magának egy sárgát.

45. perc: S. Juhász tisztáz egy lepattanó lövés után.

45 + 1. perc: Tóth lőtt egy legurított szabadrúgás után, elkerüli a kaput.

45 + 1. perc: Filyó tüzel a másik oldalon 20-ról, Gyenes fölé tolja. Szünet.

csaopatkep

46. perc: Jön a folytatás.

50. perc: Fölénybe kerültünk az első percekben, de helyzet még nem volt.

52. perc: Molnár próbálkozik átlövéssel, nem volt veszélyes.

53. perc: Filyó ugratná ki Ihost, picit hosszú.

55. perc: Vendég szöglet, amit még egy követ majd.

57. perc: Ez már jól jön be, és Dr. Kövecsről lemaradunk, aki a hosszúba fejel. 3-2

58. perc: Majdnem jön a válasz, de S. Juhász ziccerben fölé lő.

60. perc: Hazai szöglet.

61. perc: Ihos lepte volna meg a kapust, de kiüti a rövidbe szánt lövést.

62. perc: Megint szöglettel jöhetünk. Elmegy mindenki előtt.

64. perc: S. Juhász helyén Parti Gábor.

65. perc: Parti majdnem góllal köszön be, de nem tudta bekotorni Ihos lecsorgó beadását.

67. perc: Szabó Tamás kapott görcsöt, ápolni kell. Közben ivószünet.

68. perc: Nem tudja folytatni sajnos, Kovács András váltja.

68. perc: Ihos lő 25-ről, fogja Gyenes.

69. perc: Kertész lő 30-ról, fogja Borbély.

71. perc: Ihos lép ki Parti labdájával, de a lövés előtt szerelik.

72. perc: Márki jön Filus helyett.

74. perc: Márki is góllal kezdhetne, de nem tudta már elérni a labdát, és mivel a kapust is eltalálta, sárgát kap.

76. perc: Gyenes húzza le Kovács Zoltán beadását.

78. perc: Kertész Gábor áll be a vendégeknél Kiss helyett.

79. perc: Filyó beadását vágják ki.

82. perc: Eldől! Filyó indul meg, szépen tálal Parti elé, akinek első lövését védte Gyenes, de a kipattanót a bal alsóba lőtte. 4-2

84. perc: Pap érkezik a duplázó Ihos helyett.

87. perc: Parti ezúttal zseniális labdát ad Filyónak, aki végül a bal alsóba lő, megdolgozott érte! 5-2

90. perc: Jöhetne a hatodik, de Filyó ezúttal fölé lövi Nagy László beadását.

90. perc: Vége! Csapatunk 5-2-re verte a nyitányon a Kunszállást.

KLC-KTE – Kunszállás 5-2 (3-1)

Megye I., 1. forduló, 900 néző

KLC-KTE: Borbély – S. Juhász (Parti 64.), Szabó Gy., Szabó T. (Kovács A. 68.), Kovács Z. – Nagy L., Péntek, Molnár – Filyó, Filus (Márki 72.), Ihos (Pap 84.).
Kunszállás: Gyenes – Tóth, Dr. Kövecs, Lapsánszki, Jókai – Szalai, Pöszmet T., Lóczi – Kertész Á., Tábi, Kiss (Kertész 78. G.).

Gól: Ihos (8., 20.), S. Juhász (34.), Parti (82.), Filyó (87.) ill. Tábi (32.), Dr. Kövecs (57.)