KLC-KTE – Kiskunhalas – ÉLŐ

A megye I. már a 4. fordulójánál tart, ám mivel csapatunk egy alkalommal szabadnapos volt, így harmadik összecsapására készül. a KLC-KTE eddig mindkét meccsét megnyerte, most a szintén jól kezdő Kiskunhalast kell legyőzniük. Márton Pál vezetőedzőnek Kürtösi Viktort és Parti Gábort kell nélkülöznie, ám Filus Andor vállalni tudta a játékot.

KLC-KTE: Tóth Z. – S. Juhász, Urbán, Szabó Gy., Szabó T. – Molnár, Péntek, Nagy L. – Ihos, Filus, Filyó.

Csere: Borbély (k), Pap, Kovács A., Kovács Z., Márki, Garaci, Ámann.

Kiskunhalas: Gerner – Máté-Tóth, Rencsár, Tóth T., Csikós – Kárász, Bogdán, Gillich, Tóth R. – Török, Csáki.

Csere: Bátyity, Gyenizse, Burszki, Bisztrovics.

Kezdés 16:30-kor, a játékvezető Antal Péter. Hajrá Kecskemét!

1. perc: A Kiskunhalas kezd.

5. perc: Mezőnyben zajlik eddig a játék, döntően kecskeméti labdabirtoklási fölénnyel.

8. perc: Halasi ziccer! Csikós csapott le egy rossz passzra, szerencsére nem túl erős lövését védte Tóth.

13. perc: Filyót állítják meg lesen, ziccer lehetett volna.

15. perc: Hazai szöglet, elmegy mindenki előtt.

17. perc: Ihos lő középre egy szabadrúgást, többen kezezést reklamálnak, ám végül az akció Péntek távoli lövésével zárul, mely fölé száll.

22. perc: Urbánt kellett ápolni, de folytatja.

23. perc: S. Juhász beadását húzza le Gerner.

24. perc: Szervezetten védekezik a Kiskunhalas, nehéz rajtuk fogást találni.

27. perc: Ígéretes támadás a jobboldalon, S. Juhász beadásába belelépnek.

28. perc: Tóth Róbert megsérül, Bisztrovics jön helyére.

29. perc: Molnár lő távolról, mellé.

33. perc: Vannak pillanatok, amikor Tóth kapus kivételével, mindenki a halasi térfélen tartózkodik, a vendégek szinte 10 mezőnyjátékossal védekeznek.

37. perc: S. Juhász beadására érkezik Filus, sajnos egy picit magas volt neki a beadás, így nem tudta irányítani a fejest.

37. perc: Most azonban kiharcol egy büntetőt!

38. perc: Filyó Gábor bevágja a léc alá! 1-0

40. perc: Néhány kemény halasi belépő borzolja a kedélyeket, Bogdán kap végül sárgát.

41. perc: Ihos beadását kifejelik.

43. perc: Nagy László kerül lövőhelyzetbe egy S. Juhász beadás után, centikkel lőtt mellé.

45. perc: Nagy vállalkozik távoli lövésre szabadrúgásból, fölé.

45. perc: Szünetben Filyó góljával vezetünk.

filyó

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

49. perc: A Kiskunhalas továbbra is mélyen visszaáll, egyelőre nem kockáztatnak.

51. perc: Újabb Filyó gól! Nagy László baloldali beadása átszáll Filyóhoz, aki szépen elindul befelé, majd ballal kilövi a rövid felsőt. 2-0

54. perc: Ha egy üzlet beindul. Ihos három szögletet lőhetett középre zsinórban, és a harmadikból gól is lett, Szabó György csúsztatott a jobb alsóba. 3-0

57. perc: S. Juhász lő 25-ről, Gerner fogja.

58. perc: S. Juhász megy el megint a jobbon, lapos beadása pont felpattant Filus előtt, aki így fölé lő.

61. perc: Vendég szöglet, kivédekeztük.

64. perc: S. Juhász kap sárgát, mert fújás után kapura rúgott.

65. perc: Kárász próbál eljátszani egy tizenegyest, sárgát kap.

67. perc: Tóth Tamás helyén Burszki.

68. perc: Filus helyén Kovács Zoltán.

70. perc: S. Juhász kerül ziccerbe Nagy passzából, lövés előtt odalépnek, szöglet. A sarokrúgás után Nagy elé pattan a laszti, de fölé bombáz.

74. perc: Tartjuk a nézőszámunkat is a jó szereplés mellett, ezúttal 868-an váltottak belépőt.

76. perc: Ihos szabadrúgását fogja Gerner.

77. perc: Lejön a meccs hőse: Filyó helyén Ámann Krisztián.

78. perc: Török helyén Gyenizse.

81. perc: Molnár arcába kaptak bele, ápolni kell.

84. perc: Ihos jó beadását fejelik ki.

85. perc: S. Juhász helyén Márki.

89. perc: Péntek és Ihos jön le, Kovács András és Garaci érkezik.

90. perc: Folyamatos ápolások miatt áll a játék.

91. perc: Rencsár szed még be egy sárgát.

92. perc: Vége! Csapatunk harmadik meccsét is megnyerte!

KLC-KTE – Kiskunhalas 3-0 (1-0)

Megye I., 4. forduló, Széktói Stadion, 868 néző

KLC-KTE: Tóth Z. – S. Juhász (Márki 85.), Urbán, Szabó Gy., Szabó T. – Molnár, Péntek (Kovács A. 89.), Nagy L. – Ihos (Garaci 89.), Filus (Kovács Z. 68.), Filyó (Ámann 77.).

Kiskunhalas: Gerner – Máté-Tóth, Rencsár, Tóth T. (Burszki 67.), Csikós – Kárász, Bogdán, Gillich, Tóth R. (Bisztrovics 28.) – Török (Gyenizse 78.), Csáki.

Gól: Filyó (38., 51. – az elsőt büntetőből), Szabó Gy. (54.)

Következő mérkőzés: 09.12. (szombat), Kiskunfélegyházi HTK – KLC-KTE, 16:30

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu