KLC-KTE – Kalocsa – félbeszakadt

Ismét hazai pályán száll harcba a három pontért csapatunk, ezúttal az élbolyhoz tartozó Kalocsa ellen kellene nyerni, és javítani a kiskunfélegyházi vereség után. Márton Pál sérülés miatt Kürtösi Viktor, Parti Gábor, illetve a félegyházi rangadóan kieső S. Juhász Tamásra sem számíthat, ám Filus Andor visszatérhet. Érdekességként a vendégek kapcsán meg kell jegyezni, hogy két testvérpár is kezd a Kalocsában.

KLC-KTE: Tóth Z. – Szabó T., Szabó Gy., Urbán, Kovács A. – Nagy L., Péntek, Molnár T. – Ihos, Filus, Filyó.

Cserék: Borbély (k), Pap, Garaci, Ámann, Márki, Ormándi, Kovács Z.

Kalocsa: Péter – Nasz, Pintér, Szalontai, Kollár – Kohány B., Kohány G., Follárdt, Dosztyicza – Vuits V., Vuits A.

Csere: Kis (k), Jánosi, Facskó, Farkas, Kárpi.

Kezdés 16 órakor, a játékvezető Kovács Dániel.

1. perc: A KLC-KTE kezd.

5. perc: Egy kalocsai kapáslövés indítja a meccset, de nem okozott veszélyt.

8. perc: Egyelőre a vendégek aktívabbak, de jól védekezünk.

9. perc: Filus kap sárgát kezezésért.

12. perc: Balról jöhetünk szabadrúgással.

13. perc: Kifejelték, de Filyó ismétlését Urbán stukkolta kapura, amit a vonalról vágott ki egy védő.

17. perc: Péntek is besárgul lerántásért.

20. perc: Molnár beadását szedi fel Péter.

21. perc: Péter üti Péntek felé Filyó beadását, kapitányunk egyből fejel, de fölé száll.

23. perc: Szabó Tamás is sárgát kap. Nagyon érdekes szellemben tevékenykedik Kovács Dániel játékvezető...

24. perc: Kollár lőhet 15 méterről, kissé kisodródva, fölé megy.

26. perc: Filus indul el Nagy László indításával, de jól lép be elé a védő a tizenhatoson belül.

31. perc: Most mezőnyben zajlik a játék, a küzdelem dominál.

35. perc: Ihos lövését blokkolják, majd a másik oldalon Urbán lép oda túl keményen, ez is sárga.

40. perc: Follárdtot kellett ápolni, nem tudja folytatni, Kárpi a helyén.

42. perc: Nagy teker a hosszúra egy szabadrúgást, Szabó Tamás már nem tudta visszatenni.

45. perc: Kovács Andrást kell ápolni, már a hosszabbításban.

45 + 1. perc: 0-0 a szünetben.

filyo

46. perc: Folytatás.

52. perc: Maradt a küzdelem, a Kalocsa kontrákra játszik, mi meg próbáljuk feltörni őket.

54. perc: Vendég szöglet.

56. perc: Urbán keresztezett szépen egy kontránál.

56. perc: Filus lő távolról, pont középre.

58. perc: Kohány Gábor kap sárgát. Közben Ihos helyén Kovács Zoltán.

61. perc: Büntetőhöz jut a Kalocsa.

62. perc: Kohány Gábor belövi. 0-1

64. perc: Érthetetlen ami történik, a pályára bedobtak egy sörös dobozt, a játékvezető pedig lefújja a meccset...

A 64. percben Kohány értékesítette büntetőjét, majd az ünneplés után középkezdéshez készültek a játékosok. Ekkor jelzett a partjelző, hogy a pályára két sörös doboz került, ami után a játékvezető a rendezőkkel történő konzultáció nélkül, a rend helyreállításának kísérlete nélkül, azonnal lefújta a mérkőzést.

Hamarosan megtekintjük a mérkőzés felvételét, és igyekszünk az eseményeket feltérképezni.

KLC-KTE – Kalocsa 0-1 (0-0) – a 64. percben félbeszakadt

Megye I., 6. forduló, 689 néző

KLC-KTE: Tóth Z. – Szabó T., Szabó Gy., Urbán, Kovács A. – Nagy L., Péntek, Molnár T. – Ihos (Kovács Z. 58.), Filus, Filyó.

Kalocsa: Péter – Nasz, Pintér, Szalontai, Kollár – Kohány B., Kohány G., Follárdt (Kárpi 40.), Dosztyicza – Vuits V., Vuits A.

Gól: Kohány G. (64. – büntetőből)