KLC-KTE – Harta – ÉLŐ

A Hartát fogadja csapatunk a Széktói Stadionban, és a párosítás alapján a győzelem kötelezőnek mondható a mai napon. Márton Pál minden játékosára számíthat, így legerősebbnek tartott összeállításában küldheti pályára a csapatot.

KLC-KTE: Tóth – S. Juhász, Urbán, Szabó Gy., Szabó T. – Péntek, Molnár – Filyó, Filus, Nagy L. – Parti.

Csere: Borbély (k), Ihos, Kovács A., Kovács Z., Kürtösi, Garaci, Márki.

Harta: Bebők – Dénes, Szabadi, Varga, Vincze – Bálint, Csehi, Komán, Kiss – Megyesi, Lázár.

Csere: Gröb, Krajcsir, Gillich.

Kezdés 14:30-kor, a játékvezető Szöllősi Ferenc.

A kezdés előtt a napokban elhunyt Kőrös Jánosra elmlékezünk, aki a 60-as és 70-es években, a Kecskeméti Dózsa és a KSC szakosztályvezetőjeként tevékenykedett. 91 évet élt Jani bácsi, nyugodjon békében!

1. perc: A Harta kezd.

5. perc: A Harta egyelőre nem tudja kihozni a labdát, nagy fölényben vagyunk.

6. perc: Egy kontrával ki tudnak most jönni, az akció végén Varga lő mellé 16-ról.

7. perc: 16 méterről jöhetünk szabadrúgással, kapuval szemben. Egy sárgát is kapott Varga.

9. perc: Nagy László szabadrúgását tolja szögletre Bebők.

9. perc: Molnár lő 16-ról egy csel után, nem volt benne erő.

13. perc: Továbbra is mi dominálunk, a Harta igyekszik szervezetten védekezni.

13. perc: Megvan a vezetés! Parti teker középre nagyon pontosan balról, Filus pedig gyönyörűen csúsztat a hosszú felsőbe. 1-0

18. perc: Molnár kerül a kapu elé, de szögletre mentenek előle.

19. perc: Szabó Tamás csúsztat mellé nem sokkal a szöglet után.

20. perc: Megyesi lő ballal 25-ről, nem okozott veszélyt.

22. perc: Filus beadása után, Parti lőhet éles szögből közelről, szöglet lesz. A pontrúgás után a vonalról tisztáz a védő.

23. perc: Filyó lő becsúszva egy jó bepörgetés után, de rácsúszott a kapusra is, így szabadrúgás lesz.

26. perc: Gyönyörű támadást vezettünk a jobboldalon, de Filus beadása után, elpattant Partitól a labda a kapu előtt.

28. perc: Parti most jól érkezik! Filyó csinál meg egy jó cselt a baloldalon, leviszi a labdát az alapvonalig, majd hibátlanul centerez az ötösön érkező Parti elé. 2-0

30. perc: Megint Filyó szolgálná ki Partit, de utóbbi lábáról lelopják a labdát a lövés előtt.

32. perc: Nagy beadásába pörget bele Molnár, de nem találta el jól.

34. perc: Hazai szöglet.

35. perc: Bebők éppen Szabó Tamás elé üti a beadást, aki kapásból a léc alá lő 8 méterről. 3-0

36. perc: Reklamálásért Lázár kap sárgát.

38. perc: Szabó Tamás beadása csúszik el Parti lába alatt.

40. perc: Sportszerű jelent, egy vitatott bedobást adunk vissza a hartaiaknak. Nem sokkal rá Parti kerül ziccerbe, de a rövid fölé bombáz.

41. perc: Filyó kap szép labdát, elhúzza a kapus mellett, majd éles szögből a rövidbe lő. 4-0

45. perc: Kitűnő első félidő után, 4-0-ra vezetünk.

filyó

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

46. perc: Máris egy helyzet, Nagy elől vágják ki a beadást az utolsó pillanatban.

47. perc: Hazai szöglet.

48. perc: Kifejelik, majd Péntek lő kapásból mellé.

49. perc: Egy eladott labdából vezetünk kontrát, de Filyó rosszul passzol a végén Partinak, kivágja a védő.

51. perc: S. Juhász ugrik ki egy kitűnő indítással, majd laposan az érkező Filusnak passzol, aki 5 méterről nem hibázott. 5-0

52. perc: Megyesi kap sárgát reklamálásért.

53. perc: Krajcsir jön Vincze helyett.

55. perc: Szabó Tamás sárgul be egy rossz belépő után.

56. perc: Péntek lő ballal 16-ról, mellé.

57. perc: Szabó Tamás helyén Kovács András.

58. perc: Nagy lő 25-ről, Bebők fogja. Fél perccel később 16-ról is próbálkozhat, ez fölé megy.

59. perc: Szabadi is reklamál, sárga ez is.

61. perc: Filyó lő éles szögből, Bebők lábbal véd.

62. perc: Kovács gólpasszal teszi le névjegyét, gyönyörűen teker be balról, Parti pedig kitűnően fejel. 6-0

62. perc: Cserélünk is: Ihos és Kürtösi jön, Péntek és Parti megy le.

65. perc: Harta szöglet. Nem lett belőle veszély.

67. perc: Szabadit kell ápolni, nem úgy néz ki, mint aki folytatni tudná.

69. perc: Hazai szöglet. Gillich jön közben a sérült Szabadi helyett.

70. perc: Kürtösi távoli lövése megy mellé.

73. perc: Hihetetlen ziccer marad ki. Három kecskeméti vitte a kapusra a labdát, Ihos azonban mellé gurít.

75. perc: Krajcsir késik el, sárga. Filyó helyén Márki.

77. perc: Hazai szöglet.

80. perc: Filusnak megvan a mesterhármas! Egyedül ugrik ki a védők között, majd nagy erővel, Bebők érintésével lő a kapuba. 7-0

81. perc: Molnár helyén Kovács Zoltán.

82. perc: Kürtösi túl kemény, ez is sárga.

83. perc: Megint Filus! Ihos pörget elé egy felpasszt mesterien, majd jobbal a rövid alsóba lő 15-ről. 8-0

85. perc: Nagy lövését fogja Bebők.

87. perc: Komán lő, Tóth fogja.

90. perc: Filus centerez Ihos elé, de nagyon rosszul találja el utóbbi a labdát, így fölé megy.

90. perc: Vége! Csapatunk szép játékkal, 8-0-ra veri a Hartát.

KLC-KTE – Harta 8-0 (4-0)

Megye I., 10. forduló, 400 néző

KLC-KTE: Tóth – S. Juhász, Urbán, Szabó Gy., Szabó T. (Kovács A. 57.) – Péntek (Kürtösi 62.), Molnár (Kovács Z. 81.) – Filyó (Márki 75.), Filus, Nagy L. – Parti (Ihos  62.).

Harta: Bebők – Dénes, Szabadi (Gillich 69.), Varga, Vincze (Krajcsir 53.) – Bálint, Csehi, Komán, Kiss – Megyesi, Lázár.

Gól: Filus (13., 51., 81., 83.), Parti (28., 62.), Szabó T. (35.), Filyó (41.)