KLC-KTE – Kecel – ÉLŐ

A bajnokság 12. fordulójában a Kecelt fogadja csapatunk a Széktói Stadionban, és Márton Pál mindenkire számíthat a dobogóhoz zárkózni készülő csapatok meccsén.

KLC-KTE: Tóth – Szabó T., Szabó Gy., Urbán, Garaci – Molnár, Nagy L. – S. Juhász, Filus A., Filyó – Parti.

Csere: Borbély, Péntek, Ihos, Kovács A., Kürtösi, Pap.

Kecel: Varga – Horváth, Kovács J., Sendula P., Gyenei – Novotnik, Vata, Hernády – Herczeg, Filus G., Szöllősi.

Csere: Liska, Prucser, Hegedűs, Sendula J., Papp, Ötvös.

Kezdés 13:30-kor, a játékvezető Éreth Attila.

1. perc: A Kecel kezd.

4. perc: Szöllősi tör kapura, de Urbán úgy áll be elé, hogy kirúgás is lesz belőle.

4. perc: Szöllősi most lő, Tóth véd.

7. perc: Mezőnyben zajlik főleg a játék, Szöllősi megugrásaira azonban nagyon figyelni kell. Kecel szöglet jön. Tóth lehúzza.

9. perc: Szöglet a másik oldalon. Nagy jól teker középre, Parti csúsztat nem sokkal fölé.

10. perc: Filus indul keresztbe balról, 16-ról lő, centikkel megy mellé, szöglet lesz. Varga lehúzza.

12. perc: Szabó Tamás esik el a tizenhatoson belül, láthatóan beléptek elé, mégis sárgát kap műesésért.

16. perc: Hazai szöglet. Csere: Sendula József jön Hernády helyett. Sérülés az ok.

21. perc: S. Juhász beadása megy el keresztbe. Jó iramú meccs, gyors játékra törekszik mindkét együttes.

23. perc: Szabarúgással jöhetünk jobbról. Filyó a rövidet célozza, Varga nagyot véd.

24. perc: Újabb Varga bravúr, Parti került tiszta ziccerbe Filus passzából, de belelőtte a kapusba.

27. perc: Filus Gábor kap sárgát lerántásért.

28. perc: Varga üti ki Filyó beadását, majd Filus lövését blokkolják.

29. perc: Gyenei tudott fejelni, de fölé száll.

30. perc: Filus lövését blokkolják, szöglet.

34. perc: Tóth mozdul ki jól egy indításra.

34. perc: Filyó elöl mentenek szögletre. Ismételhetünk.

38. perc: Nagyon benne van a kecskeméti gól a levegőben, de egyelőre tartja magát a Kecel, akiknek a kontrái azért veszélyesek.

39. perc: Szöllősi lő éles szögből, fölé.

40. perc: Molnár lő fölé S. Juhász passzából. Hegedűs jön Herczeg helyett a Kecelnél.

41. perc: Kecel szöglet. Tóth kap sárgát reklamálásért.

43. perc: Vata lő távolról, fölé.

45. perc: Hazai szöglet. Szabó Tamás fejeli mellé Filyó beadását.

45. perc: Filyó lőtt még éles szögből, Varga védett. Szünet.

filyo

46. perc: Folytatás.

47. perc: Szöllősi lő, Tóth nagyon szépen tolja ki.

50. perc: Nagy sárgul be.

53. perc: Kiegyenlített mezőnyjáték eddig.

55. perc: Hazai szöglet.

57. perc: Nagy blokkol fontos pillanatban.

58. perc: Filus Gábor lő, Tóth tolja fölé.

62. perc: Parti helyére Kürtösi jön.

67. perc: Prucser érkezik Filus Gábor helyett.

70. perc: Kovács András jön Filyó helyett.

71. perc: Szabó Tamás csúsztat mellé Nagy beadása után.

75. perc: Gyenei sárgul be.

75. perc: Urbán lő Kürtösi passzából, fölé.

79. perc: Mezőnyben zajlik a játék.

81. perc: Molnár lövi mellé Kovács beadását.

82. perc: Ihos jön S. Juhász helyett.

86. perc: Filus lépne ki, de hosszan tolja meg.

88. perc: Hazai szöglet. A kipattanót Filus és Kovács is kapura tűzi, blokkolják ezeket.

90. perc: Hazai szabadrúgás a térfél közepéről. Csere: Papp jön Vata helyett.

91. perc: Szöglettel jöhetünk. Nem lett belőle semmi.

92. perc: Még egy ívelésre van idő. Filus lövését blokkolják. Vége. 0-0

KLC-KTE – Kecel  0-0 (0-0)

Megye I., 12. forduló, Széktói Stadion, 300 néző

KLC-KTE: Tóth – Szabó T., Szabó Gy., Urbán, Garaci – Molnár, Nagy L. – S. Juhász (Ihos 82.), Filus A., Filyó (Kovács A. 70.) – Parti (Kürtösi 62.).

Kecel: Varga – Horváth, Kovács J., Sendula P., Gyenei – Novotnik, Vata (Papp 90.), Hernády (Sendula J. 16.) – Herczeg (Hegedűs 40.), Filus G. (Prucser 67.), Szöllősi.

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu