Hétfőn megtartotta szokásos szezonindító ülését az MLSZ BKMI, melyen a csapatok képviselőinek jelenlétében egyeztették a megyei bajnokságok menetrendjét.
A LIGA-ülés a 28 megjelent hivatalos képviselő szavazásával indult, akik az MLSZ küldöttek személyéről dönthettek, és végül egyhangúlag választották meg Dr. Magó Jenőt és Szabó Mihályt. Ezt Losonczy László igazgató köszöntője, majd a Versenybizottság részéről Kerpics Ferenc tájékoztatója követte, végül a Játékvezetői Bizottságtól Berger József a labdarúgás szabályainak változásairól tartott előadást.
A hivatalos rész zárásaként került sor a menetrend egyeztetésre, ami a Kecskeméti LC esetében nem járt módosítással, a megye II-ben pedig csupán egy helyen, az izsákiak kérését elfogadva változott.
A Kecskeméti LC (megye I.) őszi menetrendje:
08.14. (vasárnap), Bácsalmás – Kecskeméti LC, 17:00
08.21. (vasárnap), Kecskeméti LC – Akasztó, 17:30
08.27. (szombat), Baja – Kecskeméti LC, 17:00
09.03. (szombat), Kecskeméti LC – Jánoshalma, 17:00
09.10. (szombat), Lajosmizse – Kecskeméti LC, 16:30
09.17. (szombat), Kecskeméti LC – Kalocsa, 17:00
09.25. (vasárnap), Soltvadkert – Kecskeméti LC, 16:00
10.09. (vasárnap), Kiskőrös – Kecskeméti LC, 15:00
10.16. (vasárnap), Kecskeméti LC – Tiszakécske, 17:00
10.22. (szombat), Harta – Kecskeméti LC, 14:30
10.29. (szombat), Kecskeméti LC – Kunszállás, 17:00
11.06. (vasárnap), Kecel – Kecskeméti LC, 13:30
11.12. (szombat), Kecskeméti LC – Kiskunhalas, 17:00
11.19. (szombat), KHTK – Kecskeméti LC, 13:00
A KLC-KTE SI (megye II.) őszi menetrendje:
08.14. (vasárnap), KLC-KTE SI – Tiszaalpár, 17:00
08.21. (vasárnap), Helvécia – KLC-KTE SI, 17:00
08.24. (szerda), KLC-KTE SI – Izsák, 17:30
09.03. (szombat), Kiskunmajsa – KLC-KTE SI, 16:30
09.11. (vasárnap), KLC-KTE SI – Szabadszállás, 16:30
09.18. (vasárnap), Nyárlőrinc – KLC-KTE SI, 16:00
09.25. (vasárnap), KLC-KTE SI – Kerekegyháza, 16:00
10.01. (szombat), Városföld – KLC-KTE SI, 15:00
10.09. (vasárnap), KLC-KTE SI – KHTK II., 15:00
10.16. (vasárnap), Jakabszállás – KLC-KTE SI, 15:00
10.22. (szombat), KLC-KTE SI – Tiszakécske II., 14:30
10.29. (szombat), Kiskunfélegyházi Vasutas – KLC-KTE SI, 14:30
11.06. (vasárnap), KLC-KTE SI – Pálmonostora, 13:30
11.13. (vasárnap), Lakitelek – KLC-KTE SI, 13:30
11.21. (vasárnap), KLC-KTE SI – Hetényegyháza, 13:00
Szerző: KLC/kecskemetilc.hu