Kölyökliga: Az eddigi legjobb szereplésen van túl az U12

A harmadik fordulót rendezték már a Kölyökligában, és Kovács Tamás csapata ezúttal az MTK-val (1-1), a Hegyvidékkel (4-1) és a Dinamóval (1-0) mérhette össze erejét. A mérkőzésekről a korosztály edzője adott értékelést honlapunknak:

U12

„Az első meccsen egy labdaszerzésből sikerült gólt érő akciót vezetnünk az MTK ellen, akik aztán 2 perccel a vége előtt egyenlítettek egy jó iramú, kiegyenlített találkozón. A Hegyvidék ellen nem kezdtünk jól, lassan és pontatlanul játszottunk, ami miatt hátrányba is kerültünk. Elsősorban a küzdeni tudásunknak köszönhetjük, hogy 4 gólt lőve sikerült fordítanunk. A Dinamo két győzelemmel készült ellenünk, de végig szervezetten, az irányítást a kezünkben tartva fociztunk. Az első félidőben vezetést szereztünk, és ezután is végig kezdeményeztünk. Az ősz legjobb teljesítményével gyűjtöttük be a pontokat” – mondat Kovács Tamás.

Az U12-nek a 7 megszerzett ponttal, eddig ez volt a legeredményesebb hétvégje a Kölyökligában.

MTK – Mercedes-KLA 1-1

Hegyvidék – Mercedes-KLA 1-4

Dinamo – Mercedes-KLA 0-1