Szakmai napot tartottunk

A körzet központ klubjaival.

Szakmai napot tartott egyesületünk, melyen a többi körzet központ klubjai, illetve az MLSZ illetékesei is részt vettek.

Bodnár Aurél (Bozsik-program, operatív vezető): – A Kecskeméti LC szakmai napot szervezett a többi körzet központ részvételével. Az eseményen részt vett többek között a Soroksár, Dunaújváros, Cegléd, Nagykáta, Érdi VSE, Bugyi SE, Iváncsa, FC Dabas, ESMTK, Dunaharaszti MTK és a KISE egyesület szakmai és/vagy operatív vezetői, valamint az MLSZ részéről Árva József, Nádudvari Zsolt, Varga Gergely János és Velez Attila mentorok. A Kecskeméti LC elnöke, S. Juhász Attila bemutatta a klub elmúlt 30 évét és felvázolta a napjainkat érintő témákat, majd egy interaktív beszélgetés kezdődött a legfontosabb kérdésekben. Ezután a hangsúly az U13-as korosztály felé terelődött, ahol a Kecskeméti LC korosztályának bemutatása után az edzésének megtekintése következett. Mindenképp pozitív visszajelzést kapott a szakmai nap után mind egyesületünk, mind pedig a korosztály és az edző személye.

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu