U6-os edzőmeccs a Hírös-Ép ellen

Ellenfelünk nyert.

Szalai Krisztofer U6-os együttese május utolsó napján az SC Hírös-Ép ellen játszott edzőmeccset.

Szalai Krisztofer értékelése:

„Sajnos az első 4x12 percben nem nagyon volt meg a koncentráció, az utolsó etap záró három percében működtek az edzésen gyakoroltak. Sikerült magasan presszingelnünk, ezáltal már az ellenfél térfelén labdákat tudtunk szerezni, ebben az időszakban volt több szép támadás vezetésünk és lövésünk is. A legfontosabb tanulság az volt a fiúk számára, hogy 58 percből nem elég 3 percig fegyelmezetten játszani, hanem ezt az egész mérkőzés során tartani kell. Sokkal keményebben bele kell mennünk az egy az egyes szituációkba, hiszen ebben a korosztályban egyszerre csak 3 játékos van pályán, így rengeteg párharcot kell vívni. Igaz, hogy fizikálisan jobb volt ellenfelünk, de ez nem indok arra, hogy félve álljunk bele a párharcokba. A szabad labdákat is sokkal nagyobb számban kell megszereznünk a következő mérkőzések során. Szeretnék gratulálni Maczelka Gábornak és az SC Hírös Ép-nek, nagyon hasznos erőfelmérő volt, biztos vagyok benne, hogy lesz még folytatása a jövőben.”