Együttműködést kötöttünk az SG Kecskeméttel

Az élvonalbeli rutinnal rendelkező klub szakmai tanácsokkal segíti a KLC-t

Mint ismert, az új szezonban a futsal NB II-ben is indul klubunk női csapata. A cél az, hogy az U19-es regionális bajnokságban és a női Megyei I-ben tavaly aranyérmes csapataink tagjaiból alkotott együttes még szélesebb körben fejlődhessen, űzhesse különleges módon szeretett sportágát. 

Örömhír számunkra, hogy egyesületünk női szakosztályát a jövőben az SG Kecskemét Futsal fogja szakmai tanácsokkal segíteni, hiszen a férfi futsal NB I-ben szereplő klubbal együttműködési megállapodást kötöttünk.  

Az együttműködés részleteiről S. Juhász Attila, a KLC elnöke, Balla Gábor, a KLC edzője, valamint dr. Vercz Tamás, az SG Kecskemét Futsal ügyvezető elnöke beszélt az SG által készített vdieóban, amely ITT megtekinthető. 

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu