Klubunk újabb beruházást valósított meg

A szűkös öltözői kapacitáson javítottunk

A Kecskeméti labdarúgó Club az elmúlt években számos beruhását valósított meg, elég csak az új műfüves pályákra gondolni. Tekintve, hogy – nagy örömünkre – létszámunk folyamatosan bővül, egyre többen fociznak a KLC-ben, javítanunk kellett az öltözői kapacitáson, így klubunk két darab konténert vásárolt, ahol kényelmes körülmények között lehet felkészülni az edzésekre, mérkőzésekre.

– Nagyon fontos döntést hozott a klub vezetése a tárgyi feltételek adta gondok megoldásában. Mivel szép lassan folyamatosan emelkedik a játékosok létszáma, és versenyeztetés is évről évre módosul, így az öltözők számát növelni kellett – mondta a beruházás kapcsán Karakas Ferenc. – Az MLSZ előírás szerint az U12-13-as fiú korosztályokat regionális félnagypályás bajnokságban kell szerepeltetni. A leány korosztályok közül az U10-nek és az U12-nek kell hasonló bajnokságban játszani. A KLC körzet központi feladatokat is ellát a Bozsik program keretein belül, így szeptembertől heti rendszerességgel több száz kisgyermek öltözési feltételeit kell biztosítanunk. Ezért a klub vezetése két darab konténer öltöző beszerzése mellett döntött, ami nagy segítséget jelent majd. Az öltözők a faház térségében lettek elhelyezve, tetszetős és a térségbe illő kinézetben. Köszönhetően a klubelnöknek, S. Juhász Attilának, hogy a faház és a szürke öltözők is a július hónapban felújításon estek át. Új festést kaptak, hogy kulturált körülmények között fogadhassuk a saját, illetve a vendég csapatok játékosait. Ez a fejlesztés nagyon sokat jelent a szűkös lehetőségekhez képest, de arra törekszünk jövőben is, hogy az igényeknek eleget tegyünk – mondta Feri bácsi.

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu