Békéscsabán lépett közelebb a bajnoki címhez az U15

Idegenbeli siker

Békéscsabára látogatott U15-ös csapatunk a regionális bajnokság utolsó előtti fordulójában. A mieink listavezetőként érkeztek meg a találkozóra, és maradtak pole pozícióban, miután 3-0-ra nyertek. Csapatunk jelenleg két ponttal előzi meg a DAFC Szegedet, és ha az utolsó körben Kiskőrösön is eredményes lesz, megnyeri a bajnokságot!

Bende Csaba vezetőedző értékelése: – Gratulálok a csapatomnak, mert magabiztos győzelmet arattunk. Az első félidőben nagy iramot diktáltunk és csak az ellenfél kapusának köszönhető, hogy nem alakult ki a szünetig nagyobb különbség. A második játékrészt is jól és egy hatalmas Frankó-góllal kezdtük, a mezőnyfölényünk továbbra is megmaradt. A cserejátékosaimat többször dicsértem, most viszont a cserék után a ritmusunk és a támadójátékunk is visszaesett, kiegyenlítettebb lett a meccs vége, de a győzelmünk már nem forgott veszélyben.

Békéscsabai UFC – Mercedes KLC 0-3 (0-2)

MLSZ Regionális U15 Alap Délkeleti csoport 25. forduló
Békéscsaba
2025. május 18.

A KLC összeállítása: Marton – Keresztesi, Kácsor, Molnár D. (Ambrus 41.), Hagyó, Kovács A. (Papp L. 41.), Rádi (Tokay 71.), Meggyesi, Kovács B. (Varga 60.), Szeleczki, Frankó.

Gólszerzőink: Kácsor Martin Bence (11.), Hagyó Levente (30.), Frankó Mátyás (42.)

 

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu