Megérdemelt siker.

A Mercedes-KLC U14-es lánycsapata az Újpestet tudta legyőzni hétvégén jó játékkal.

Mercedes-KLC – Újpest FC 2-0

Jegyzőkönyv

Szalai Krisztofer: – A szeles időjárás mellett megrendezett találkozón 2-0-ra nyertünk pesti ellenfelünkkel szemben. Jó mentalitással és dinamikusan kezdtük a mérkőzést, az első harmad elején sikerült megszereznünk a vezetést is. A második harmadban folytattuk a kezdeményező játékunkat, melynek egy újabb gól lett a gyümölcse, azonban az utolsó játékrész első öt percét leszámítva már szenvedősre sikeredett a meccs. A lányok hozzáállásával maximálisan meg vagyok elégedve, örülök, hogy sikerült a második mérkőzésünkön is győzelmet aratnunk, viszont ez az összecsapás jól mutatta, hogy a játék mely tényezőiben kell még fejlődnünk. A legfontosabb a helyzeteink magasabb számban történő értékesítése, amit igazol, hogy a mérkőzés lefújását követően többen is lógó fejjel, könnyes szemmel jöttek le a pályáról. A csajok is érezték, hogy ezen a mérkőzésen legalább 5-6 gólt kellett volna rúgnunk. Labdabirtoklásunk során folyamatosan kapkodtunk, rossz döntéseket hoztunk. A legnagyobb pozitívum a csapat védekezésünk, amely talán ezen a találkozón funkcionált a legmagasabb szinten, fegyelmezetten és koncentráltan védekeztünk a 75 perc során. Baranyi Dorina és Szaszkó Riana a labdaszerzéseink során kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, Farkas Fanni pedig univerzitását és hatalmas munkabírását bizonyította a mérkőzésen. Összességében gratulálok a lányoknak, megérdemelten nyertünk, az akarattal és küzdeni akarással nem volt gond!