Bozsik Tornát és kiválasztó edzést rendeztünk

Klubunk újabb Bozsik Tornát rendezett az U11-es korosztályban, emellett kiválasztó edzést is tartottunk.

Bodnár Aurél: – A negyedik U11 Bozsik tornát rendezte meg klubunk.  A ragyogó őszi időjárásban zajló rendezvényen jó volt látni a gyerekek önfeledt, örömteli játékát. Az ősz negyedik kiválasztó edzésén vettek részt a Kecskeméti LC Körzet központjából kiválasztott játékosok a héten. Ezeken a programokon rendszeresen 16-18 játékos vesz részt, figyelve, hogy lehetőleg a legügyesebb játékosok együtt edzhessenek. Ezen a héten a Lakitelek, a Nyárlőrinc, a Tiszaalpár, az UFC, a Városföld valamint a KLC játékosai kaptak meghívót, de korábban a Helvécia, a Jakabszállás, a Kunszállás valamint a a Tiszakécske csapataiból is vettek már részt ezeken a programokon gyerekek.

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu