Emléktornán járt az U9

Jó meccseket játszottak.

A XX. Kolláth Béla Emléktornán vett részt hétvégén a Mercedes-KLC U9, ahol jó meccseket játszottak a gyerekek.

Kovács András: – Első meccsen a házigazda és végül a torna harmadik helyezését elérő Szanda Focisuli SE ellen léptünk pályára. A korai kezdés ezúttal nem okozott problémát, figyelmesen, frissen játszottak a gyerekek, hátrányból sikerült fordítani és megnyerni a mérkőzést. Második ellenfelünk a torna későbbi győztese, az SC Hírős-Ép volt. Próbáltuk folytatni ellenük is az edzéseken gyakorolt játékunkat. Fegyelmezett védekezés mellett kezdeményező támadójátékot próbálunk játszani. Játékosaim két gólt lőttek, valamint több jó megoldást mutattak be ezen a mérkőzésen is, de ez még kevés volt a pontszerzéshez. Harmadik találkozón a Lurkó Focimánia FK ellen is sikerült megzörgetni az ellenfél hálóját, amivel az utóbbi időben hadilábon álltunk. Védekezésünkben néhány figyelmetlenség jelentkezett, emiatt meg kellett elégednünk a tisztes helytállással.  Utolsó mérkőzésen a kecskeméti UFC-vel játsztottunk. Sikerült végig mezőnyfölényben játszanunk, szépségdíjas találatot is elértünk szögletből, eljutottunk már 4-5 egymás utáni pontos átadásig, amelynek következtében szép győzelemmel zártuk a napunkat.

Játékosok: Domokos Botond, Meddeb Adel, Nedelkovics Milos, Okoro Kamsiyochi, Rigó Róbert, Schóber Zalán, Szivák Richárd, Ujj Dániel