Újabb Kölyökliga fordulót rendeztek

Ez a hét most visszafogottabb volt.

Péntek József U8-as csapata megint Kölyökliga fordulón vett részt, melyet a korosztály edzője így értékelt:

„Ez a hét nem a terveknek megfelelően alakult. Esős időjárás miatt az edzések elmaradtak, a KLA U8 elleni mérkőzést nem a hét közepén, hanem pénteken játszottuk le, ami sokat kivett a játékosokból. Első mérkőzésen a Göd csapata ellen minden a megszokottnak megfelelően kezdődött, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, viszont a kapuba nem sikerült betalálni. Ahogy telt az idő az ellenfelünk feljött és sajnos a védekezésünkbe hibák csúsztak. A Dunakeszi ellen tovább folytatódott a kapunk előtti hibák sorozata, viszont amiből építkezni lehet és látszik, hogy vannak erős mentalitású játékosaink, az hogy 3-0-os félidei hátrány után a második félidőben Vizeli vezetésével a Lehoczki, Pap, Fülei négyes megfordította az állást és vezettünk 4-3-ra, de az utolsó percben ismét jött két egyéni hiba, és sajnos a mai napon kapusainkban sem akadt el a labda. Mindkét kölyökliga mérkőzésünket elvesztettük, viszont ez a hét rávilágított a hibákra, törekedni fogunk ezek kiküszöbölésére, fejlődnünk kell dinamikában, sokkal gyorsabb gondolkodás szükséges, a jobb csapatok ellen már nem elég 1-2 gyerek a mérkőzésekhez, mindenkire szükség van."