Három játékosunk az U14-es leány válogatottban

Régiós összetartás.

Egyesületünk három játékosa is meghívót kapott az U14-es korosztály déli régiós összetartására, melyre Mórahalmon kerül sor augusztus 30-án.

Az UEFA és az MLSZ közös projekt keretében döntést hozott a múlt évi U14-es PILOT program folytatásáról, melyben ismét nagy szerepet kap új korosztályos válogatottak megszervezése és versenyeztetése. Ennek első lépése volt az U14-es regionális válogatottak kialakítása, játékosok felkutatása és felmérése. A koronavírus járvány miatt a program is felfüggesztésre került, amelyet most a járványügyi szabályok betartása mellett augusztustól folytatnak.

Egyesületünkből Illés Mónika (kapus), Balogh Anikó (középpályás) és Nagy Dóra (csatár) kapott meghívót az edzésre.

Nagy Dóra

Szerző: KLC/kecskemetilc.hu